KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878241
nr 1387 8241
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med vattendrag, ej signerad. Olja på duk, 33x52, yttermått inklusive ram: 54x75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:42:34
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)